Pielęgnacja ciała

Zabiegi kosmetyczne – pełna oferta zabiegów kosmetycznych w oparciu o najnowsze technologie i profesjonalne kosmetyki renomowanych marek. Koniecznie wypróbuj działanie naszej profesjonalnej kosmetyczno – rehabilitacyjnej Kapsuły SPA.

W naszej kapsule wykąpiesz i wymasujesz swoje ciało w czterech sferach hydromasażu. Poza tym masz możliwość ręcznego masażu podwodnego, peelingu ciała, sauny parowej, aromaterapii czy koloroterapii. Zabiegi te poprawią twój wygląd, wymodelują i wyszczuplą Twoją sylwetkę, ujędrnią ciało i równocześnie zadbają o Twoje zdrowie.

Fizykoterapia

Rewolucja w zabiegach leczenia fizykalnego

Nasze zabiegi są najlepszymi z obecnie dostępnych na rynku, wykonywane są przez doświadczonych fizjoterapeutów przy użyciu supernowoczesnego sprzętu. Jeśli ból ogranicza twoją sprawność, terapie przeciwbólowe nie są skuteczne i ból łagodzą dopiero silne środki przeciwbólowe, to nie czekaj i skorzystaj z naszych najnowszych i skutecznych terapii leczniczych:

  • Głęboka stymulacja elektromagnetyczna wielkiej mocy – to najnowszej generacji bezdotykowa (działa przez ubranie) stymulacja tkanek pozwalająca na dotarcie do miejsca bólu położonego w głębszych częściach ciała.  Już kilka zabiegów może pomóc w leczeniu bólu pleców, bólu stawów, prostaty, bólu szyjki macicy, nietrzymaniu moczu i wielu innych.
  • Fala uderzeniowa – to jeden z najefektywniejszych zabiegów dających szybkie i długotrwałe zniesienie bólu, zwiększenie ruchomości w stawach i normalizacji odżywienia tkanek. Leczymy nią m.in. ostrogę piętową, ból ścięgna Achillesa, kolano skoczka, ból stawu barkowego, łokieć tenisisty, cieśń nadgarstka i wiele innych.
  • Elektrostymulacja, Ultradźwięki, Pole Magnetyczne, Laser – to najczęściej wybierane przez lekarzy zabiegi, które od lat pomagają w leczeniu wielu schorzeń ortopedycznych i neurologicznych.

Hydroterapia

Zachęcamy do relaksacyjnych i leczniczych kąpieli w naszych wannach balneologicznych Ocean i Laguna. Możesz skorzystać ze wspaniałej kąpieli mineralnej, solankowej, olejkowej, ziołowej z równoczesnym masażem całego ciała za pomocą dysz dodatkowo wyposażonych w funkcję napowietrzania strumienia wody.

Możesz dowolnie regulować miejsce i siłę masażu. Ponadto Twoją kąpiel może uprzyjemnić ozonoterapia i terapia światłolecznicza. Taka kąpiel doskonale Cię zrelaksuje, poprawi krążenie, ujędrni i odżywi Twoją skórę.

Masaż

Masaże ręczne i masaże urządzeniami  to obecnie najchętniej wybierane zabiegi. Nasi fizjoterapeuci wykonują profesjonalne masaże lecznicze, relaksacyjne i upiększające..

  • Masaż leczniczy – bardzo skuteczny zabieg leczniczy w zwalczaniu bólu pleców, bólu stawów rąk i nóg, bólu głowy, poprawie krążenia.
  • Masaż relaksacyjny – zmniejszy napięcie mięśni, znosi objawy stresu, poprawi jakość i wygląd Twojej skóry.
  • Masaże wyszczuplające i modelujące ciało – wspomagają terapie odchudzającą, zmniejszą cellulit, poprawią  rzeźbę Twojego ciała.
  • Masaże stemplami, gorącymi kamieniami, olejowy – to profesjonalnie wykonywane rytuały przez doświadczone fizjoterapeutki. Zabiegi te doskonale Cię odprężą.
  • Drenaż limfatyczny – to masaż urządzeniem, który doskonale poprawi Twoje krążenie, wspomoże terapię wyszczuplającą czy pomoże Ci w drenażu limfy po mastektomii.
  • Masaż na łóżku wodnym – to doskonały zabieg imitujący masaż ręczny. Duża różnorodność wyboru rodzaju masażu dyszami wodnymi i siły działania strumienia wodnego pozwolą Ci idealnie dobrać parametry zabiegu zgodnie z twoimi oczekiwaniami
Kontakt z nami

Możesz wysłać do nas maila a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.