Szanowni Państwo!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji pragnie przedstawić Państwu aktualną – poszerzoną ofertę działalności Term Bolesławiec w zakresie szeroko rozumianego fitnessu. Już w październiku do oferowanych obecnie zajęć aerobiku oraz siłowni dołączy nowa forma aktywności fizycznej – zajęcia w sali do sportów walki.

Klienci Term, na co dzień korzystający z siłowni, wielokrotnie podkreślali dyskomfort polegający na konieczności ćwiczenia w dwóch salach. W związku z tym, że liczba osób korzystających z siłowni stale wzrasta postanowiliśmy dokonać zmian w tym zakresie. Zamierzamy przenieść wszystkie urządzenia do jednego pomieszczenia w pełni klimatyzowanego. Jednocześnie zapewniamy, że nie spowoduje to likwidacji żadnych zajęć dotychczas oferowanych przez Termy.

Zajęcia aerobiku zostaną bowiem przeniesione do nieco mniejszej sali. Takie rozwiązanie, w naszym przekonaniu, da większy komfort wykonywania ćwiczeń, ponieważ grupy będą mniej liczne. Należy podkreślić, że zmiana nie ograniczy możliwości skorzystania z zajęć.

Planujemy także uruchomienie kolejnych zajęć aerobiku adresowanych do osób w różnym wieku. Chcielibyśmy, aby nowa poszerzona oferta objęła grupy „od przedszkola do seniora”. Powstanie także sala do sportów walki, która w naszym przekonaniu wypełni lukę w tym obszarze aktywności fizycznej.

Głównym motywem naszego działania jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów i poszerzenie oferty w zakresie aktywności fizycznej, która stanowi istotny element kultury nowoczesnych społeczeństw. Ponadto dotychczasowa działalność Term pokazuje, że nowa oferta zgromadzi na obiekcie większą liczbę klientów co ma uzasadnienie także ekonomiczne.

Naszym celem jest bowiem, aby Termy Bolesławiec były jak najmniejszym finansowym obciążeniem dla miasta i jego mieszkańców.

Kontakt z nami

Możesz wysłać do nas maila a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.