FIT STYLE ZONE

    Fit Style Zone Fizjoterapia i Spa to nowoczesne i kompleksowe centrum świadczące szeroki zakres usług z obszaru fizjoterapii (masaże, rehabilitacja, kinezyterapia, fizykoterapia) i z obszaru spa (masaże, rytuały, kapsuła spa, zabiegi kosmetyczne).

    Wyróżnia nas holistyczne podejście do Klienta i jego poczucia zdrowia i szczęścia. W dzisiejszych czasach zachowanie , spokoju ducha, zdrowego ciała i umysłu to bardzo wymagające zadanie, którego realizację chcemy dzisiaj umożliwić.

      Troszcząc się o Państwa zdrowie, przywracamy piękno ciała i spokój umysłu. Dbamy o dobre samopoczucie i zdrowie w każdym aspekcie życia. Wszystko w myśl idei: „Dbam o siebie – równowaga ciała i umysłu”.

      W naszym Centrum zatrudnieni są specjaliści, których doświadczenie, wiedza i profesjonalizm pozwalają na kompleksowe i indywidualne podejście do każdego z Państwa. Bez względu na wiek, rodzaj dolegliwości czy wymagania. Każdy znajdzie u nas to, czego potrzebuje.

   W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne i profesjonalne zabiegi rehabilitacyjne, masaże, zabiegi spa, a także szeroki zakres usług kosmetycznych. Tak! To wszystko w jednym miejscu. Tak bogata oferta to efekt potrzeby podejścia do ciała i zdrowia każdego z Państwa w sposób całościowy. Wierzymy bowiem, że każdy zabieg, dobrany odpowiednio do potrzeb, może zdziałać cuda.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

KONTAKT

Fit Style Zone
Fizjoterapia i Spa

ul. Zgorzelecka 52
59-700 Bolesławiec
Termy Bolesławiec I piętro

Telefon: 519 382 643

Facebook: fitstylezonespa

Instagram: @fitstylezonespa

mk-fit-style-gabinet
Kontakt z nami

Możesz wysłać do nas maila a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Not readable? Change text.